Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.758 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Zadovoljna sam uradjenim tretmanom lica od strane zaposlene u Estetik salonu. Jako ljubazna i profesionalna kozmeticarka Zeljka. Prijatno iskustvo obzirom da sam bila prvu put.
Uslugu obavlja: Željka
Ivana (2 utisaka) - pre 2 godine
Sve je na vrhunskom nivou! Devojke iz Iva Beauty Lab su jako prijatne, pozitivne i sam docek je jako srdacan..prostor odise divnom energijom, sve je estetski jako lepo, cisto, aparati su novi i odlicni..Nakon tretmana mi je lice odmah sinulo i vidi se promena sto mi je jako vazno.Zaista sam veoma zadovoljna i svakako da cu biti redovna ovde.
Tamara (1 utisaka) - pre 2 godine
Odusevljana sam, sigurno cu doci opet! ❤️
Uslugu obavlja: Milica Tepavac
Danijela (1 utisaka) - pre 2 godine