Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 11.271 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Danas sam imala zakazno šišanje i feniranje na ravno. Naplaćeno mi je 200 din više, frizerka je bila jako gruba, i nisam dobila feniranje vec susnje kose sa dva fena u isto vreme. Pranje kose sa drzanjem hranljive ampule 10 minuta, sisanje i "feniranje" zavrsila je za pola sata.
Rezultat - neravno me je ošišala a kosa se prelomila već nakon 2h.
JAKO SAM NEZADOVOLJNA!
Uslugu obavlja: Frizer 1
Katarina (2 utisaka) - pre 2 meseca
Prelep salon, Kristina je super, odlicno fenira. Kvaliterni proizvodi. Napokon sam nasla salon u koji cu ici. Sve pohvale.
Uslugu obavlja: Kristina
Milica (2 utisaka) - pre 2 meseca
Šišanje i farbanje su bili savršeni. Frizerka je veoma profesionalna, pažljiva i tačno je razumela šta želim. Rezultat je odličan — boja je ispala prelepo, a frizura savršeno stoji. Sve preporuke!
Uslugu obavlja: Marina - Frizer
Maria Bronzani (5 utisaka) - pre 2 meseca