Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.018 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Moja kosa nikad bolje nije izgledala, Miloš pokidao ✨💅
Uslugu obavlja: Miloš
Љубица (3 utisaka) - pre 2 nedelje
Frizer odličan, toplo preporučujem!
Uslugu obavlja: Marko frizer
Snezana (1 utisaka) - pre 2 nedelje
U ovom salonu sam bila već par puta kod Aide. Prethodno sam zakazivala šišanje i feniranje kratke kose po ceni od 2.500 dinara. Preko ovog sajta sam videla da su poskupeli i da je ista ta usluga 3.000 dinara, tako da sam na to poskupljenje računala. 1. juna sam otišla na zakazani termin gde me je ošišala dosta kraće nego što sam htela (iako sam htela istu dužinu koju održavam već par puta unazad, pa ne bi trebalo da je nešto nepoznato). Nakon što sam ja rekla da je to dosta kraće nego što sam htela, govorila je da se njoj sviđa i slično, ali, s druge strane, ne može ništa drugo ni da kaže niti ikako da ispravi.
Pri naplaćivanju je rekla da je to srednja dužina tako da će biti 3.200 dinara. Na moje pitanje šta je onda kratka kosa (s obzirom da mi je frizura duža od ove prethodnih par puta naplaćivana kao kratka, što je bila negde kosa do ramena), rekla je da je kratka kosa obično skroz kratko.
Što se same frizure i toga što je neželjeno kraća nego što sam htela tiče, sam utisak nije toliko loš s obzirom da je bar sve jednako.
Međutim, što se naplaćivanja tiče, ovakav način naplaćivanja je odličan ukoliko imate cilj da izgubite stalne mušterije.
Uslugu obavlja: Aida
Jelena (1 utisaka) - pre 2 nedelje