Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 192 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Juce sam radila feniranje na talase, i dalje stoje kao da sam upravo izasla iz salona. Devojke koje rade u salonu su izuzetno ljubazne i odlicno obavljaju svoj posao. Atmosfera je prijatna, ambijent odlican. Iskreno sve pohvale za salon i moja iskrena preporuka je da dodjete i uverite se da vasa kosa nikad lepse nije izgledala.
Uslugu obavlja: Dajana
Dejana (1 utisaka) - pre 7 meseci
Jedno od najprijatnijih iskustava.Izuzetna usluga,prijatan ambijent,a Ana je savrsena u svakom pogledu,od ljubaznosti,profesionalnosti i posvecenosti.Jedan slucajan susret,a ja cu uvek kad sam u Beogradu dolaziti kod Ane.Sve preporuke od ❤️
Uslugu obavlja: Ana Nikolin
Marija (2 utisaka) - pre 7 meseci
Svaka čast na trudu,angažovanju i fenomenalnoj frizuri!!!!
Sve pohvale i preporuke sa moje strane!!!
Uslugu obavlja: Svetlana Petrović
Milena (1 utisaka) - pre 7 meseci