Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 110 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Jako prijatno osoblje, i naravno odusevila sam se sa frizurom, Nadja je extra zenica i radi jako dobro sa ljubavlju. Sve preporuke :)
Djina (1 utisaka) - pre 5 godina
Profesionalno ophodjenje, kvalitetna i brza usluga. Mila je super!
Nera (2 utisaka) - pre 6 godina
Nisam zadovoljna uslugom.Zakazala sam " podizanje repa", ali sam umesto ravne kose, htela da se rep uvije, znaci nikakve specijalne lokne niti bilo sta.To su one nazvale svecanom frizurom i naplaceno mi je 1200 din, umesto 600.Za "frizuru" koja je radjena manje od 20 min.Pritom sam dosla sa opranom i cistom kosom i ispeglanom kakobi se rep lakse napravi.Sto se mene tice to je prva i poslednja poseta ovom salonu.
Aleksandra (5 utisaka) - pre 6 godina