Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 28.788 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pogledajte saloneTermin mi je potvrđen preko aplikacije, ali niko ga nije upisao u njihovu svesku. Došla sam sa bebom starom tri nedelje, jedva uspela da se organizujem da dođem na šišanje, a radnici nisu imali pojma da sam uopšte zakazala termin. Imaju tri devojke koje rade, a od njih tri, samo jedna šiša. Druga devojka mi je oprala kosu i krenula da je suši, uopšte nije čula da sam rekla da sam zakazala i šišanje, a ne samo pranje kose. Devojka koja šiša je u to vreme radila sa drugom klijentkinjom i rekla svojoj koleginici da me isfenira, pa će onda ona da me šiša, čisto da dobije na vremenu. Da mi šiša suvu kosu. Bolje da mi je odmah rekla da nema vremena, nego da me tako ofrlje odradi.
Sve u svemu, jako neprofesionalno i neodgovorno. Na kraju sam im rekla da samo završe feniranje i to je to, odbila sam da me šišaju. Izgubila i vreme i pare za džabe. Što se mene tiče, ovaj salon me više neće videti.
Uslugu obavlja: Frizer 4
Ivona (1 utisaka) - pre 2 godine
Salon je lep i nov, devojke su ljubazne, ali sam tretman nije zadovoljio moje kriterijume, tako da ga ne bih preporučila.
Uslugu obavlja: IRENA
Maja (1 utisaka) - pre 2 godine
Sandra je profesionalno odradila uslugu, bila je ljubazna, tačna i brza. Lepo smo se ispričale i bilo mi je uživanje u njenom salonu.
Uslugu obavlja: Sandra
Bojana Srebrni (18 utisaka) - pre 2 godine