Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 28.670 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pogledajte saloneKozmeticarka Sneza je jako prijatna i profesionalna. Svaka cast za detaljnost pri tretmanu i kontroli. Preporuka od mene!
Uslugu obavlja: Kozmetičar 2
Anja (5 utisaka) - pre 1 godinu
Svaka pohvala za zaposlene!
Odlična atmosfera i usluga!
Uslugu obavlja: Nikola
Daliborka Srebrni (5 utisaka) - pre 1 godinu
Lijepo sreðen salon, al što se mene tiče to je to. Radila sam epilaciju lica (tretman održavanja) zato što je u ovom salonu malo (ne znatno) jeftinije nego u klinikama, a koriste isti brend aparata. Prvo, dok radite tretman sve vrijeme je tu pas koji ladno piški u salonu i niko ništa, ni ,,izvini”, tako da mogu mislit opšti nivo higijene kakav je. Čekala sam da proðe par dana da dam utiske, misleći da će makar efekat lasera biti dobar, ali ni to, dlake su posle nedelju dana opet počele s rastom, što mi se prije nije dešavalo. Sve u svemu moja topla preporuka svima je da dodate još malo novca ili sačekajte neku promociju na klinikama (rea medika, imedic i slične), koje su provjerene i na kojima se sve ovo na većem nivou radi i higijena je besprekorna, zato što ovo što sam platila 5000 apsolutno ne vrijedi.
Uslugu obavlja: ALEXANDRA
Dunja Bronzani (2 utisaka) - pre 1 godinu