Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.005 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Radila sam manikir i pedikir sa gel lakom kod Sonje i moram reći da je bila izuzetno ljubazna, pedantna i prijatna. Nokti su ispali savršeno i brzo smo završile Salon je jako lepo sređen i osoblje je preljubazno
Uslugu obavlja: Sonja
Jovana (1 utisaka) - pre 9 meseci
Sve pohvale za Blazenku,radjena korekcija noktiju i masaza,prezadovoljna sam!
U salonu vlada jako prijatna atmosfera,izuzetno cisto i vodi se racuna o svakom klijentu!
Ne menjam vas!
Bravooo!
Uslugu obavlja: Blaženka Topić
Svetlana Srebrni (4 utisaka) - pre 9 meseci
Noktići super odrađeni!
Aleksandra Bronzani (2 utisaka) - pre 9 meseci