Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.065 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sjajno urađen pedikir i gel lak.
Higijena je dobra, atmosfera u salonu je uvek prijatna i sve devojke su fine, cene su korektne.
Skoro godinu dana dolazim ovde i bez izuzetka svaki put izađem prezadovoljna. Topla preporuka!
Uslugu obavlja: Jovanka
Jelena Bronzani (3 utisaka) - pre 2 godine
Najbolji salon, najbolje devojke!
Milica Bronzani (12 utisaka) - pre 2 godine
Jako neprijatno iskustvo prilikom dolaska na zakazan termin u salonu, kada su mi rekli da zbog naredne rezervacije ne mogu da mi pruže zakazanu uslugu. Iako sam za ranije termine izlazila salonu u susret i pomerala termin na njihov zahtev, ovog puta nisu mogli da mi pruže uslugu, niti zakažu naknadni termin.
Uslugu obavlja: Ivana
Nevena Srebrni (3 utisaka) - pre 2 godine