Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.065 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Nestrucnost, veliko razocarenje za uslugu manikira koji se radi u salonu. 4h za skidanje gel laka i izlivanje i to po ceni od 2800rsd, necuveno! Pri tom nije 1 dolazak u salon. Jedna velika katastrofa.
ivana Bronzani (6 utisaka) - pre 2 godine
Vrlo lepa i prijatna atmosfera,osoblje izuzetno ljubazno i predusretljivo.
Jelena (1 utisaka) - pre 2 godine
Sve je top
Uslugu obavlja: Željka
Bojana Bronzani (3 utisaka) - pre 2 godine