Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.054 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Radila sam gel lak koji je počeo da mi otpada posle 4 dana, nezadovoljna jako, neprofesionalnost žena koja mi je radila nokte je sve na brzinu odradila gde mi je zanoktice zamazala gelom. Dislike
Uslugu obavlja: Milka
Dijana (1 utisaka) - pre 2 godine
Vlasnica je predivna,precizna i posvecena, salon je jako lep, atmosfera prijatna. Sve preporuke!
Uslugu obavlja: Ivana Miletić
Katarina (1 utisaka) - pre 2 godine
Nokti super, prelep ambijent :)
Jovana (1 utisaka) - pre 2 godine