Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.041 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Odlična usluga,prijatna i ljubazna zaposlena.Na malo jaču cenu sam bila spremna jer je u pitanju korekcija tudjeg rada.Zadovoljna uslugom.
Uslugu obavlja: Ivana T
Ljiljana (1 utisaka) - pre 1 godinu
Posle godinu dana sam se vratila u ovaj salon jer sam bila prezadovoljna uslugom. Dosla sam na pedikir i lakiranje noktiju, devojka koja mi je radila pedikir mi nije susila noktice u lampi, nego prirodnim putem.. dok sam dosla do stana, sva tri sloja su se poborala i morala sam da skidam sama i ponovo lakiram sama.. Zasto sam onda uopste i dolazila ako cu ceo proces raditi iznova? Pripazite i zamolite da vam suse lak u lampi da vam se ne bi isto desilo…
Tatjana Bronzani (1 utisaka) - pre 1 godinu
Sjajno! Vrlo ozbiljan pristup i higijena na visokom nivou. Vanja ljubazna, profesionalna, detaljna i, što je meni važno, ima laku ruku. Ceo tim je super, sve mi se dopada (što je retkost!).
Uslugu obavlja: Vanja
Jelena Bronzani (5 utisaka) - pre 1 godinu