Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.020 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sjajno!
Uslugu obavlja: Milica Pavlović
Anja (1 utisaka) - pre 1 godinu
Savršeno odradjen manikir-gel lak, kao i uvek što bude kod Nene. ❤️
Jelena Srebrni (10 utisaka) - pre 1 godinu
Jako lep ambijent i kolektiv, sve pohvale za devojke, usluga je odlicna..
Uslugu obavlja: Dušica
Ana (1 utisaka) - pre 1 godinu