Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.524 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Mislim da je potrebno zaposliti nekoga da cisti salon,higijena je jako losa,sve je prljavo.Zaposleni su jako ljubazni ali oni imaju pevise posla i nemogu da ciste salon!!!
Uslugu obavlja: Frizer 1
Natasa (1 utisaka) - pre 3 godine
Sanja je divna.
Renata (5 utisaka) - pre 3 godine
Prezadovoljna sam svojom frizurom, odlican frizer. Svaka preporuka
Uslugu obavlja: Maestro
Jelena (2 utisaka) - pre 3 godine