Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.524 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Naplaćeno mi je 100 din više nego što piše na sajtu ,kada sam se pobunila rečeno mi je da mi se kosa računa kao EXTRA dugačka ,iako dužina ne prelazi rame ?.Nakon toga na moj komentar da to nije u redu maltene su me izbacile iz salona samo ponavljajući "doviđenja,prijatno ".
Moja je greška što pri pre zakazivanja nisam pregledala komentare na sajtu jer među njima ima još onih koji se žale na isto,očigledno je ova vrsta prevare praksa u salonu .
Uslugu obavlja: Jelena
Tanja (1 utisaka) - pre 2 godine
Kao i uvek, prezadovoljna uslugom! :)
Tamara Bronzani (4 utisaka) - pre 2 godine
Vise nago zadovoljna. Definitivno dolazim opet!!!
Uslugu obavlja: Bojan
Nevena (2 utisaka) - pre 2 godine